Gizlilik Politikası

Karanfilköyü, tüm sanal veya gerçek alanlarında kişilerin gizliliği ve güvenliğini tehdit edebilecek durumlara mahal vermekten ilkesel olarak uzaktır. Bu amaçla Karanfilköyü'nü ziyaret eden tüm misafirlerden kendi izinleri dahilinde toplanan veriler Karanfilköyü dışında kimse ile paylaşılmayıp sadece Karanfilköyü'nün verdiği hizmetin kalitesini arttırması için analiz edilir.


1. Karanfilköyü Web sitesi: Karanfilköyü websitesini ziyaret eden kişilerin kabul ettiği çerezler ile internet araçları vasıtasıyla ziyaretçilerin günün hangi saatlerinde ve hangi bölgeden siteye uğradıkları; site içerisinde hangi sayfalara ilgi gösterdikleri gibi bilgiler kişilerin verdikleri izin dahilinde toplanır.


Çevrimiçi Randevular:

Karanfilköyü websitesinde, yaptığımız etkinliklere katılmak üzere randevular ile toplanılan kişi ad-soyad, e-mail ve telefon numarası bilgileri sadece kişinin başarılı bir şekilde etkinliğe katılması için bilgi alışverişi yapmak üzere kullanılıp sitemizde randevu veya diğer hizmetler için kullanılan mail adreslerinin sahipleri Karanfilköyü tarafından blog abonesi olarak kabul görmeyi ve bizden mail yoluyla ücretsiz olarak blog yazıları ve kampanyalar hakkında bilgi almayı kabul ederler.


Abone Olma ve Bültene Kayıt Olma: Karanfilköyü web sitesinde yer alan Abone Ol veya Blog Bülteni İçin Kayıt Ol kısımlarında mail ile kayıt yaptırmış kişilerden toplanılan maile adresleri sadece kişilere istedikleri bülteni, kampanyayı güncellemelerini göndermek üzere kaydedilir ve hariçten kimse ile paylaşılmaz.


2. Karanfilköyü Mobil Uygulamaları: Karanfilköyü mobil uygulamarını kullanan kişilerden, kişilere yönelik bir özel bilgi toplanmayıp sadece mobil uygulamanın hangi cihazlarda indirildiği, hangi cihazlarda kullanıldığı, ne kadar süre kullanıldığı şeklinde uygulamalarımızın kalitesi hakkında bilgi alabileceğimiz veriler toplanır ve bunların haricen paylaşımı yasaktır.